Замрзнати Елса Ана Печатени Утешители Дизни Цртан Лик Постелнина Памук Покрие Девојка е Јоргани Еден Близнак Целосна Кралицата Големина Розова
Ново

Замрзнати Елса Ана Печатени Утешители Дизни Цртан Лик Постелнина Памук Покрие Девојка е Јоргани Еден Близнак

DEN 3499.00
DEN 4319.52

Залиха

и ние имаме повеќе различни Дизни Карактер : Мики и Мини Маус, Автомобили Молња Меквин и додатоци Автомобили, Замрзнати детска постелнина, Мечо Пух collectionand,Дизни Принцезата собирање и други познати карактер Дизни се постелнина. Имаме други парчиња постелнина со иста шема, па ако им треба, обидете се да ја видите нашата категорија. Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас. По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно.
Бруто тежина
2 KG (4. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење. Машина перат-Хемиско чистење-се Користи благ сапун-хлор-Кул железо ако е потребно. Ние не ќе прифати било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени, збрчкан или soiled итн. Бидејќи Утешителот е голема volumn, ќе платат повеќе превозот надомест, тоа се должи да се спаси превозот надомест, ние ќе се обидеме да кондензација тоа да мал volumn парцела. Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате. Нашите купувачи се од САД, Европа, Австралија и Азија-во висина од над 230 земји во светот. Пакет од едноставна ПВЦ, нема подарок кутија, затоа што тоа е тешка и голема volumn, па ако треба подарок кутија, треба да се екстра плаќате провизија, контактирајте со нас ако е потребно пред да нарачате. Покрај тоа, нашите клиенти, исто така може да уживате во сопствени направени предмети на постелнина групи, кои може да бидат посоодветни за вас. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин. Имаме елитен тим со професионални способности и неограничена креативност во постелнината поставува и други на продажба предмети одлуки. Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем или прашање што би можеле да имаат. Царина и давачки се клиентот одговорности. Ние се претпостави дека сте ги прочитале и прифатени од нив, ако нарачки.

Декларираните карактеристики

Големина:
Queen, Full, Twin, Single
Тежина:
2kg, 3kg
Пополнување:
Полиестер
одделение:
одделение А
Бренд Име:
ДИЗНИ
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Сезоната:
есен и зима
Производна Технологија:
Quilted
Број На Модел На:
Дизни Утешителот
Техника:
Шевови
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Шема:
Дизни Замрзнати Елса Ана
Главно Боја:
светло розова

Поврзани производи