ZD 3m Автомобил Стил Воздух Излезот Калапи Хром Налепница За Volvo S60 V70 XC90 Субару Шумите Peugeot 307 206 308 407 Додатоци
Ново

ZD 3m Автомобил Стил Воздух Излезот Калапи Хром Налепница За Volvo S60 V70 XC90 Субару Шумите Peugeot 307 206

DEN 197.00
DEN 207.36

Залиха


Опис на производот : Погодна за внатрешна и надворешна декорација.
Како што се : клима уред ѕвони, switch, решетката на вратите, итн.
Флексибилни и лесно да се намали вистинската големина на потребните
Лесна инсталација, без лента потребни
"U" форма изглед
Пакет Се Вклучени :
3metres x 6mm хром намали, браници, решетката отвори switch RIM Украси "U" форма Забелешка : руски клиенти,ве молиме, напишете име и презиме,
или не можете да добиете пакет од поштата.
Спецификација : Материјал : епоксидна смола и хром
Димензии :
Должина : 3metres
Ширина : 6 MM Пакет : 3 M Автомобил Внатрешни работи Украси Хром во Дресот на Производ Слики :

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ZD
Година:
Универзална
Име На Модел:
XinYintiao
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
3m
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Тежина:
100g
Материјал Тип:
епоксидна смола и хром
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Поврзани производи