ZEROUP 18x25mm 5pcs Прстен Поставување на Античкиот Бронза Бакар Позлатен Прилагодливи Овална Стакло Cabochon Празен База на Материјали за Накит F24
Ново

ZEROUP 18x25mm 5pcs Прстен Поставување на Античкиот Бронза Бакар Позлатен Прилагодливи Овална Стакло Cabochon

DEN 97.44

Залиха

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Испорака во Светот превозот, освен некои земји. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас.Ви благодариме.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail.Ви благодариме.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Ретро делови антички додатоци за накит
Број На Модел На:
F24
Тип На Објект:
накит наоди
Стил:
Рачно изработени
Количина:
5pcs/многу
боја:
античкиот бронза

Поврзани производи