ZEROUP 18x25mm 5pcs Прстен Поставување на Античкиот Бронза Бакар Позлатен Прилагодливи Овална Стакло Cabochon Празен База на Материјали за Накит F04
Ново

ZEROUP 18x25mm 5pcs Прстен Поставување на Античкиот Бронза Бакар Позлатен Прилагодливи Овална Стакло Cabochon

DEN 108.00

Залиха


Количина : 5pcs/многу
Внатре Големина : 18x25mm
Боја : антички бронза
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи. Испорака во Светот превозот, освен некои земји. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас.Ви благодариме. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Ретро делови антички додатоци за накит
Број На Модел На:
F04
Тип На Објект:
накит наоди
Стил:
Рачно изработени
Количина:
5pcs/многу
боја:
античкиот бронза

Поврзани производи