Зграда Поклопец Со Снег Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Знамиња
Ново

Зграда Поклопец Со Снег Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња

DEN 324.00
DEN 355.68

Залиха

Тоа Е Добар Избор. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Уметнички Дела Кои Се Користат Во Овие Декоративни Знамиња Може Да Биде Лични Прилагодување.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. Машина Перат Знамиња Се 100% Полиестер И Ќе Се Одржи За Сезона По Сезона, Речиси Во Било Кој Временски Услови.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.
Нашата Градина Знамиња се фантастичен начин за да додадете некои боја или навиваат за вашата градина. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Мал и компактен, овие знамиња се лесен начин за да додадете некои убавината на вашата градина, на тревникот или пат.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена.
Стандардна Големина :
Градина-Мал-12.
И Стандард Куќа Знаме Големина [28" X 40"]. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.Зграда Поклопец Со Снег Декоративни Отворен И Затворен Знамиња 100% Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Знамиња
Опис :
Нашите Високо Квалитетни Знамиња Дизајниран Од Страна На Fashionartist И Е Достапен Во Градината Знаме Големина [12.Време на испорака : a. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. По Печатени, Боите Може Да Биде Малку Различен Од Сликата.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Градина Знамиња Може Да Се Прикажува Од Ракав Знаме Стои, Пост Планината Закачалки, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Arbors.

Декларираните карактеристики

боја:
18x18 Инчен, 20x20 Инчен
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
QZ2015030768
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
Зграда
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи