Жените Чевли Дами Пумпи Медиум Пета Голи Секси Високи Потпетици Катира Чевли Жените канцелариска Работа Бела Пумпи Партија Чевли OR913370
Ново

Жените Чевли Дами Пумпи Медиум Пета Голи Секси Високи Потпетици Катира Чевли Жените канцелариска Работа Бела

DEN 446.00
DEN 743.52

Залиха


Пакет : 1 пар/многу
Предмет БР. : 913370-913393 Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 см,
НИ Szie
(големината може да ред)
ДОН Големина
(големината на чевлите)
Чевли внатрешна должина
Висина на Потпетици 5.5 35 22.5 cm
5.5 cm 6 36 23cm 5.5 6.5 см 37 23.5 cm 5.5 cm 7 38 24cm 5.5 cm 7.5 39 24.5 cm 5.5 cm 8 40 25cm 5.5 cm 8.5 41 беа 25,5 см 5.5 cm 9 42 26cm 5.5 см - - - - Љубезно Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали differencesin на colour tone на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 0.1-0.2 cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета
Предмет БР. : 914412-914435
Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 см,
НИ Szie
(големината може да ред)
ДОН Големина
(големината на чевлите)
Чевли внатрешна должина
Висина на Потпетици 5.5 35 22.5 cm
6cm 6 36 23cm 6cm 6.5 37 23.5 cm 6cm 7 38 24cm 6cm 7.5 39 24.5 cm 6cm 8 40 25cm 6cm

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Бренд Име:
hengsong
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
Канцелариска Работа Потпетици
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
жените сандали
Високи Потпетици Чевли:
Жена пумпи
пумпа:
Плус Големина
Пета Висина:
5.5 cm
Жените Се Голи Пумпи:
Жените Чевли Пумпи

Поврзани производи