Жените Еротски Влажни Изгледа Faux Кожа Секси Jumpsuit Ракави Чипка Splice Bodysuit Отвори Crotch Catsuit Патент Егзотични Бар Clubwear
Ново

Жените Еротски Влажни Изгледа Faux Кожа Секси Jumpsuit Ракави Чипка Splice Bodysuit Отвори Crotch Catsuit Патент

DEN 812.00
DEN 954.72

Залиха

Добредојдовте На Нашата Продавница
Големина информации
Биста : 84-105cm Половината : 68-85cm Хип : 88-110cm
Нога : 22-30cm Горниот дел од телото должина : 72cm Нозе долго : 68cm
ТУКА ЧЕКА ЗА ВАС
1.ние брод на wordwide,некои countrys може да бесплатен превозот преку кина пост воздух пошта,освен APO/FPO.
2. Објект за обработка на пат : на обработка на време за специфични варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто,обработка на време може да биде од 1 до 3 работни дена.
3.Ако пратката не arrivel .Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот а исклучува внесување на викенди, празници, транзит време може многу,особено за време на сезона.
Пакет детали
Пакет начини : нема мало боксер,нема секс зборови,без батерии(не може да преку воздухот инспекција). велат "полица" или "подарок". ект.
За било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако ги задоволи со нашето производство и услуги,ве молиме љубезно обезбеди postisive повратни информации во време и 5 star рејтинг за нас.
Нервните брзаат да остави негативни или неутрални повратни информации пред да контактирате со нас.ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблемот на вашиот
задоволство.

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
M001056
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна
Клучни зборови:
Секси Кожа Bodysuit
Големина:
M
Превозот начин:
DHL,EMS,Epacket,Кина, Воздухот Mail Пост,Хонг Ко
Стил:
Секси
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка

Поврзани производи