жените Гроздобер Був форма Обетки Накит, Украс на Екранот рамка Багажник Метални Носителот метал Погодно Накит за Трофеи
Ново

жените Гроздобер Був форма Обетки Накит, Украс на Екранот рамка Багажник Метални Носителот метал Погодно Накит

DEN 1125.00
DEN 1183.68

Залиха

жените Гроздобер Був форма Обетки Накит, Украс на Екранот рамка Багажник Метални Носителот метал Погодно Накит Приказ Опис : Гроздобер був дизајн безбедно мирис рака спреј сликарство накит стојат прикаже Многу дупки за мулти-употреба,силна метал и стабилна база Совршен накит држачот за earring,ѓердан,пол итн. Погодна за двете дома и продавница за накит декорација Одличен подарок за вашата сакана, и на себе Спецификација : Боја : антички бакар Материјал : метал Големина : прибл.20 x 12.5 x 38 cm/ 7.87 х 4.92 x 14.96 инчен Пакетот Вклучува : 1 x накит стојат екранот answer : ___________________________ Note : Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре. Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи 's brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Материјал:
Метал
Нема. на Групи:
Три-Слој
Инсталација Тип:
Кат Тип
Метал Тип:
Железо

Поврзани производи