Жените Гроздобер Цвет Trycyclic Шамија Клип Тока Lapel Epaulette Spille Дона Значка Jewlery
Ново

Жените Гроздобер Цвет Trycyclic Шамија Клип Тока Lapel Epaulette Spille Дона Значка Jewlery

DEN 55.00
DEN 65.28

Залиха


Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Сите стоки се одликува со безбедно пакување.
По успешното плаќање и испорака на информации, ние веднаш ќе се организира пратка во рок од 3-5days.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање.Ви благодариме.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.
Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро (речиси во рок од 12 часа) и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
PIN11
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
BONLAVIE
дизајн:
нов моден дизајн
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Повод:
arty свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака

Поврзани производи