Жените Гроздобер Етничка Стил Копчето Рака Коноп Оптоварување Памучна Ткаенина Чевли Традиционалните Флорални Везени Круг Пети Пролет Чевли
Ново

Жените Гроздобер Етничка Стил Копчето Рака Коноп Оптоварување Памучна Ткаенина Чевли Традиционалните Флорални

DEN 902.40

Залиха


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
GY-C127
Повод:
Повик
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Стил:
Етнички
Пети Форма:
Круг Пети
Затворање Тип:
Копче
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Embroider
Бренд Име:
Joinester
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Декорација:
Копче
Кожа Стил:
Мека Кожа

Поврзани производи