Жените Oxfords Работа Висока Пета Чевли Пумпи За Статистика Жена Плоштадот Високи Потпетици Европски Дами Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43
Ново

Жените Oxfords Работа Висока Пета Чевли Пумпи За Статистика Жена Плоштадот Високи Потпетици Европски Дами Чевли

DEN 1453.00
DEN 1529.76

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 8.5 cm Платформа : 2.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSHRH517
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи