Жените Печатење Банана Симпатична Дуксери Суичери Екипажот Вратот Облека Feminina Пролет Лабава Женски Повик За Грб Stuent Harajuku Топло
Ново

Жените Печатење Банана Симпатична Дуксери Суичери Екипажот Вратот Облека Feminina Пролет Лабава Женски Повик

DEN 484.00
DEN 931.20

Залиха


Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина... Lengtht.... Рамо+ Ракав Должина....Биста M ......62cm ........70 cm ................... 102cm L.......64cm .......71 cm ...................106 cm XL.....66cm ........72 cm ...................110cm
2 XL....68cm ........73 cm ....................114 cm

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Број На Модел На:
26
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Поврзани производи