Жените Пумпи Секси Занитвам Чевли Рим Пеперутка јазол Високи Потпетици Модата Партија Посочи Пети Тенки Потпетици Stiletto Пумпи
Ново

Жените Пумпи Секси Занитвам Чевли Рим Пеперутка јазол Високи Потпетици Модата Партија Посочи Пети Тенки Потпетици

DEN 3124.00
DEN 4463.04

Залиха


добредојдовте на нашата продавница
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања!

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
R1
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Бренд Име:
Boldees
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен

Поврзани производи