Жените Зимска Шапка Остава Ruched Ефект Волна Beanies Капи за Жените Cloche Кофа Капи Дами Капи Есен Зима Skullies Капа A375
Ново

Жените Зимска Шапка Остава Ruched Ефект Волна Beanies Капи за Жените Cloche Кофа Капи Дами Капи Есен Зима Skullies

DEN 733.44

Залиха

Ние не одговорни било царинска такса,ве Молиме проверете на царинската политика на свој место,како што се Италија и Холандија.
Она што за Царинските надоместоци :
Во повеќето време,купувачот не треба да плаќаат никакви царински ако се купи мал квалитет. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Кога ќе го поставите цел,бидете сигурни дека за да се потврди големина и боја.2 kg
Декорација
Око фаќање Цвет
Стил
Мода и Неформални
Состојба
100% сосема нов,одлична занает
Логото
Lawliet
Водич За Нега
Суво чистење само
Предавање на време
1-2days
Функција :
Зимски зајакот волнени капи со два слоја топло бранеа ткаенина,одличен Квалитет,мека и мазна рака се чувствуваат.Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или да ни остават пораки.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање на услугата. Ви благодариме.Тоа има угоре свиткани гребенот кој е жичен да се одржи својата форма. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, се додека не сте задоволни. Вашето мислење е навистина важно за нас,ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред вас makepayment.
Рачно изработени двојно цвеќиња исечените,Изгледа стилски
1.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Lawliet
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
A375
Matierial:
100%волна
боја:
7 видови на различни бои
Големина:
56-58cm
Тежина:
0.13 kg
Стил:
Моден
Функција:
декорација и задржи главата топло
време на испорака:
1-2days
ОЕМ:
availablefashion капи за жени

Поврзани производи