Жешка Мода промет на Големо со 10Pcs/многу Деца Симпатична Цртан филм Полимер Глина Прстени Мулти Стилови на Животните Прст Прстени За Деца Подарок
Ново

Жешка Мода промет на Големо со 10Pcs/многу Деца Симпатична Цртан филм Полимер Глина Прстени Мулти Стилови на

DEN 85.00
DEN 113.76

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Растенијата
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Акрилик
Повод:
Партија
Број На Модел На:
PR17/bi
Површината Ширина:
Се вклопат за повеќето луѓе
Метали Тип:
No
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Стил:
Симпатична
дизајн:
Фабрика За Печатење
Функција:
мулти боја
клучен збор :
Трговија на големо
Нови:
многу
Пол:
Жените Девојка Дама
Повод:
Годишнина, Датира, Подароци, Партија..

Поврзани производи