ЖЕШКА НОВ реле AHN22048 AHN22048-48VDC 22048 48VDC DC48V 48V DIP8 5pcs/многу
Ново

ЖЕШКА НОВ реле AHN22048 AHN22048-48VDC 22048 48VDC DC48V 48V DIP8 5pcs/многу

DEN 1248.00

Залиха

)Предмети се испраќаат од кина. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секој објект 's превозот и ракувањето со полнење.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние'll наплата или размена за вас . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.

Декларираните карактеристики

Заштита На Функција:
Запечатени
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
AHN22048

Поврзани производи