Животно Француски Булдог Перница Покрие Боксер Куче Pillowcase Ткаени Перница Покрие Памук, Лен Автомобил Евра Перница Опфаќа Декоративни
Ново

Животно Француски Булдог Перница Покрие Боксер Куче Pillowcase Ткаени Перница Покрие Памук, Лен Автомобил Евра

DEN 159.00
DEN 186.72

Залиха

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Поддршка на мало и на големо, и можете да ја користите вашата сопствена слики.
Враќање & Политика За Наплата
Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена.
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот).
Животно Француски Булдог Перница Покрие Боксер Куче Pillowcase Ткаени Перница Покрие Памук, Лен Автомобил Евра Перница Опфаќа Декоративни
Ние си имаме свој фабрика, имаат многу години на poduction искуство.
Повратни информации
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите.
100% сосема нов и висок квалитет
Облик : Плоштад
Големина : 45см*45см
Тип : Перница маска
Ве молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење!
Ве молиме разбирање, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 PC Перница маска
Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред. За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Декларираните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
M0214
is_customized:
Yes

Поврзани производи