Животот е за чекање за бурата да помине Инспирација Цитати Винил Ѕид Decals Танц на Дожд Ѕид Налепница Дома Декор
Ново

Животот е за чекање за бурата да помине Инспирација Цитати Винил Ѕид Decals Танц на Дожд Ѕид Налепница Дома

DEN 250.00
DEN 277.92

Залиха

Ние ќе се прогласи за вашиот објект како "подарок" и вреднуваат по пониска цена за царинење погодност. Ние не сме одговорни за било каква даноци, давачки и давачки во вашиот царински.
Пакет : немојте да се грижите.
Големина : Можете да изберете заврши големини преку копчињата погоре.
Место : Погоден за било каква рамна површина како што се Очила/Подови/Врати/Ѕидови/Огледала/Автомобили/Чамци/Велосипеди/Дрво/од Пластика/Метал
Пакет : Обично вклучува Винил Decal, Трансфер Филм, Инструкции на англиски јазик, Демо Примерок. Ние ќе одговорен за какви било штети или загуби кои се случиле за време на превозот. Изгледот големина обично се различни од заврши ефект . Ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите слики на пакет ако тоа беше скршен или оштетен кога ќе се примени, ние ќе испрати нов производ или да ви даде целосна наплата.
Ако сакате прилагодено производи , ве молиме да испрати пораки до нас за повеќе детали и за котација. Сликите се предвидени за повикување само .
Боја : ве Молиме погледнете на боја картичка подолу. Ако не можете да најдете на боја на копче погоре, ве молиме оставете белешка во ред или испратете ни порака. Вашата цел ќе бидат затворени ако не може да се заврши плаќање во 20 дена. Капка-превозот е на располагање, како и. Ако вие не може да го добиете вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас прво. Ве молиме не го напушти било повратни информации до проблемот е решен. Ние ќе одговори на вашата порака во 24 часа во работни денови. Тоа е едноставно. ======================================================================================
Бесплатен Превозот "Животот е за чекање за бурата да помине" Цитати Ѕид Decals Инспиративни Изреки Винил Ѕид Налепница Дома Декор
Заврши Големина : 63cmx33cm


Боја Картичка :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay на Ali Express.
Превозот : Светот превозот услуга.
Карактеристики На Производот :
Квалитет : Внатрешна 4-7 години, Отворено 3-5 години без боја исчезнува или испаѓање; Нема позадина сенка; без бел раб;
Материјал : Животната Средина; Пренослив; Водоотпорен; Чиста Боја;
Простор : Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Купатило, Кујна Соба, Канцеларија, Детска градинка, ученичкиот дом, Продавница, и така натаму.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Меки Розова Боја, Светло Виолетова, Црвена, Бела, Топла Розова, Кафена, Светло Сива, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова
Големина:
66cmx34cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
5Q0129
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид
Censor Кодот:
5Q0129
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
kasamanis
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ
Производ Карактеристики:
Водоотпорен, Винил Сечење Decals (не за печатење)
Цел:
Инспиративни Изреки За Дома Декор
Се препорачува простор:
Дневната Соба/спалната соба
Заврши Големина:
66cmx34cm
Тема:
Животот е за чекање за бурата да помине Цитати
is_customized:
Yes

Поврзани производи