Животот на вистинскиот пат Црна Компресија Кошула Долг Ракав База Слој Под Кожата Тесни Салата Обука/Надворешна Спорт ММА
Ново

Животот на вистинскиот пат Црна Компресија Кошула Долг Ракав База Слој Под Кожата Тесни Салата Обука/Надворешна

DEN 1716.00
DEN 2639.04

Залиха


Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување
фотографијата или прилагодувања на компјутерски монитори.
ние сме секогаш отворени за да се слушне и да се реши било unsatisfaction, ние и ветуваме да се направи сте задоволни шопинг.
КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел. кога ќе нарачате, ќе видите точната сума. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Внимание Ве Молиме :
Големината на табелата е за повикување само, прирачник за мерење може да имаат 1-3 см dieeerence. Доколку сакате да добиете брзо, ве Молиме изберете EMS(5-10 дена) или DHL(4-8 дена) , Но треба да плаќаат дополнителни трошоците за превозот.
ние сме секогаш отворени за да се слушне и да се реши било unsatisfaction, ние и ветуваме да се направи сте задоволни шопинг.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Spandex
Функција:
Дише
Бренд Име:
Животот на вистинскиот пат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт:
ММА,Тренингот,Фитнес,Crossfit,Фитнес,Јога
Стил:
Компресија Кошули&Хулахопки Сет
Ткаенини:
Полиестер, Spandex
Функција:
Брз Сува, Дише

Поврзани производи