Зима Девојка Качулка Везови Ѕвезда Шема Памук Дебели Сомот Топло Околу Врат Долг Ракав Качулка Суичери
Ново

Зима Девојка Качулка Везови Ѕвезда Шема Памук Дебели Сомот Топло Околу Врат Долг Ракав Качулка Суичери

DEN 252.00
DEN 340.32

Залиха

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа" .Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. 2016 Есен Зима Жените Качулка Мода Везови Ѕвезда Шема Памук Дебели Сомот Топло Околу Врат Долг Ракав Суичери

Декларираните карактеристики

боја:
како Слика
Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Тежина:
360g
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Hhoodie Sweatshirt
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати

Поврзани производи