Зимски Деца Топло Подигање Бебе Девојка Чевли Бебе Крзно Мека Soled Деца Booties со Tassel
Ново

Зимски Деца Топло Подигање Бебе Девојка Чевли Бебе Крзно Мека Soled Деца Booties со Tassel

DEN 206.00
DEN 264.48

Залиха


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Земавме овие фотографии од самите себе.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бренд Име:
WEIXINBUY
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Девојки
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Fringe
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
20cm x 21cm x 20cm (7.87in x 8.27in x 7.87in)

Поврзани производи