Златна panno,Везови,Diamont мозаик,DIY 5D Дијамант слика,3D Дијамант бод,Дијамант,Божиќ крстот бод Кристал Мачка
Ново

Златна panno,Везови,Diamont мозаик,DIY 5D Дијамант слика,3D Дијамант бод,Дијамант,Божиќ крстот бод Кристал

DEN 235.00
DEN 420.00

Залиха

Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако не ги проверите цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Важни информации за Купувачите : кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ако пакетот е ОШТЕТЕНА или не одговара со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Декларираните карактеристики

Големина:
cloth 20x25cm, 20*30cm, 30*40cm, cloth 30x45cm, cloth 40x60cm, cloth 45x60cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Златна Panno
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Број на Бои:
зависи од слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Diamont сликарство Мачка Со Готовина
Ткаенина Тип:
Платно
Тип:
DIY Diamont сликарство
Вез Метод:
Целосна Везови
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Пакет:
Кутија
stype:
Европа
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик

Поврзани производи