злото енергија AN4 Црево Фитинзи 45 Степен Алуминиум Фитинзи Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Линија за Полнење Масло Кулер Црево Крајот Црвено Црн
Ново

злото енергија AN4 Црево Фитинзи 45 Степен Алуминиум Фитинзи Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Линија за

DEN 222.00
DEN 261.12

Залиха

метар
AN4 Црево Фитинзи 45 Степен Алуминиум Фитинзи Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Линија за Полнење Масло Кулер Црево Крајот Фитинзи Црвена И Црна
1.Име на производ : НА 4 Спроведува Црево Крајот од 45 степени.
2.Големина на : НА 4
AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm. Која одговара на внатрешниот дијаметар на цевки беа 5.59 мм,8.7 мм, 11.11 мм, 14.2 мм,17.52 mm. Затоа, при купувањето на производи, бидете сигурни да се обрне внимание на внатрешниот дијаметар на цевки.
3.Производи Агол : 45 Степен
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Црвена / Црна
6.Применливи модели : Генерички модели
7.Примена : важат за возила со турбо измена, инсталација на масло за ладење радијатор конекции.
8.Пакетот Вклучува : 1 X Црево Крајот
9.Карактеристики На Производот :
Користење на висок квалитет на алуминиум производство, пластични делница запечатени да се осигура дека нема истекување на нафта и истекување. Оваа високо-перформанси верзија на случај на гасоводот зглобовите цевки зглобовите, течење-доказ и impermeable дизајн за да се осигура дека масло spills и масло истекување на несреќата не се случи за време на употреба.
Брза конекција дизајн, лесно да го инсталирате, едноставни за употреба. Користење на црвена и сина боја дизајн, не само издржлив, но стилски, персоналните за да се задоволат современите побарувачката за автомобили.

Декларираните карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.035kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Бренд Име:
злото енергија
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
7cm
Специјални Функции:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина:
00
Објектот Должина:
11cm
Име На Модел:
CS00090D45
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
сите
боја:
Црвена и Црна
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Пакетот Вклучува:
1 *масло фитинг
Ставка опис:
На 4 Спроведува од крајот Црево
Точка Бр.:
CS00090D45
Големина:
AN 4
степен:
45 степени.
Фитнес:
Универзална
Материјал:
Алуминиум

Поврзани производи